Ceník plynu od 1. prosince: opět zlevňujeme!

Deset tisíc korun ročně v porovnání s tarifem dominantního dodavatele ušetří zákazník, který si pro vytápění rodinného domku s modelovou spotřebou 30 MWh zvolí produkt eFIX36. Právě pro něj a pro produkt FIX36 platí náš nový ceník plynu od 1. 12. 2016. Náš levný plyn je ještě levnější!

Zvýhodněnou cenu plynu, kterou jsme pro vás u produktů FIX36 a eFIX36 připravili, vám zafixujeme na celých 36 měsíců.  Zbavíte se starostí o to, jak váš rodinný či firemní rozpočet ovlivní výkyvy cen na trhu a kromě nemalé úspory navíc získáte kontrolu nad svými náklady za energie. Po uplynutí garantované doby se nemusíte obávat, že vám smlouvu automaticky prodloužíme za jiných cenových podmínek: smlouva přejde na produkt s dobou neurčitou a vy ji můžete kdykoliv vypovědět.

Podívejte se na nový ceník plynu, nebo si nechejte konkrétní úsporu vyčíslit srovnávací kalkulačkou. Pracovníci na zákaznické lince a v zákaznických kancelářích vám poradí, jak se stát co nejrychleji a bez finančních nákladů zákazníkem ENRA SERVICES a využívat jeden z cenově nejvýhodnějších produktů na trhu s plynem. 

Kontaktujte nás