Jak vybírat dodavatele? Nejen podle nízké ceny plynu

Pokud topíte plynem, významných úspor můžete dosáhnout změnou dodavatele. Ceny plynu jsou z více než 70 procent tvořeny obchodní složkou a u jednotlivých dodavatelů se tedy mohou výrazně lišit. Ale nejen výše ceny plynu by měla hrát roli při vaší volbě dodavatele. Zajímat byste se měli také o typ smlouvy a obchodní podmínky.

Ať chceme či nechceme, cena je opravdu jedním z nejdůležitějších kritérií. Proto ENRA SERVICES nepodléhá krátkodobým výkyvům trhu, ale snažíme se nízké ceny plynu pro naše zákazníky držet dlouhodobě. A to se nám daří – stále patříme k nejlevnějším dodavatelům. Pokud si vezmeme rodinný dům se spotřebou 30 MWh ročně, tato typická domácnost by např. s naším produktem eFIX36 za rok zaplatila 24 016 korun. Je to o 8 548 Kč (o 26 %) méně než při využití standardního produktu dominantního dodavatele.

Kromě nízkých cen sází naše společnost ENRA SERVICES na korektní přístup k zákazníkům. Máme jedny z nejvstřícnějších obchodních podmínek na trhu, kdy se naši zákazníci nemusejí obávat automatického prodloužení/prolongace smlouvy. Nabízíme individuální přístup k rozdílným potřebám našich klientů. Stačí, když na našich stránkách zadáte své telefonní číslo a my se vám ozveme zpět, abychom vám tarifní produkt pro váš byt nebo dům „ušili“ na míru.

Kontaktujte nás