Levný plyn v novém roce s novou, lepší cenou

Minulý měsíc jsme zvýhodnili cenu plynu u produktů s garancí na 36 měsíců. V lednu se snižováním cen pokračujeme, a to opět u produktů s fixovanou cenou. Levný plyn FIX24/eFIX24 můžete získat za ještě lepších cenových podmínek než dosud.

Podívejte se na naše nové ceníky, platné od 1.1.2017, spočítejte si svou úsporu na srovnávací kalkulačce na našich webových stránkách, nebo kontaktujte náš tým na zákaznické lince a v zákaznických kancelářích. Zjistíte, že v porovnání s tarifem dominantního dodavatele ve vašem regionu ušetříte tisíce korun ročně. Díky fixaci ceny se navíc nemusíte obávat, že vaše náklady na energie po dobu několika let budou ovlivněny výkyvy trhu. Ty se zatím pohybovaly spíše směrem dolů, ale je opravdu reálné, že tento trend bude stále a do nekonečna pokračovat? Právě produkty s pevnou cenou na určité časové období jsou proti náhlým změnám cen tou nejlepší ochranou.

FIX24  a eFIX24 garantují pevnou cenu z platného ceníku na období 24 měsíců od zahájení dodávky plynu. Po uplynutí časového závazku můžete smlouvu, která přejde na produkt s dobou neurčitou, vypovědět – anebo zůstat, a využívat dalších výhod našeho levného plynu, mezi nimi věrnostního programu.

Kontaktujte nás