Naše ceny plynu vám ušetří desítky procent ročně

Představte si, že bydlíte v rodinném domku, který vytápíte plynem, a vaše modelová spotřeba je 30 MWh ročně. Když porovnáte ceny plynu za standardní tarif dominantního dodavatele ve většině regionů ČR a za produkt eFIX36 firmy ENRA SERVICES, zjistíte, že za rok zaplatíte o více než 8 500 korun méně. Vyjádřeno v procentech: ušetříte více než čtvrtinu – 26 %.

Podobné úspory dosáhnete i v případě, že plyn využíváte v bytové jednotce, nebo ve firmě. A to není všechno: jelikož je eFIX36 tarifním produktem s cenou garantovanou 36 měsíců, při zhruba stále stejné spotřebě se tři roky nemusíte obávat, že vaše náklady za energie stoupnou. Poté můžete smlouvu, která po ukončení vašeho závazku přejde na standardní produkt s dobou neurčitou, kdykoliv vypovědět nebo opět přejít na aktuálně nejlevnější tarif.

Jestliže se vám doba tří let zdá příliš dlouhá, můžete si vybrat z našich dalších produktů: garantovanou cenu na kratší období nabízejí eFIX24 a FIX24, u nichž jsme k 1. lednu letošního roku snížili ceny. Výhodné ceny plynu pro vás máme také u produktů, u nichž se časově vázat nemusíte. Tisíce korun ročně s námi ušetříte i poté, co dominantní dodavatel mírně snížil ceny plynu k 1. únoru 2017.  Náš plyn je levný pro všechny. Konkrétní úsporu pro váš dům, byt či firmu vám spočítá srovnávací kalkulačka plynu, nebo náš tým na zákaznické lince a v zákaznických kancelářích. Stačí, když nám pošlete své telefonní číslo a ozveme se vám zpět.

Kontaktujte nás