Nejen levný plyn. Pět dobrých důvodů, proč se stát naším zákazníkem

„Sleva z ceny“ je magické slovo a pro zákazníky často základní kritérium, podle kterého si volí svého dodavatele plynu. Ale stejně jako u jiných produktů i v energetice platí, že sleva sama o sobě není pro výběr té nejlepší nabídky dostatečnou informací. Je váš levný plyn v porovnání s jinými produkty na trhu opravdu „levný“? Je doprovázen také kvalitními službami a  jasnými pravidly mezi zákazníkem a dodavatelem? Máte pocit, že si vás dodavatel jako zákazníka váží?

Rozhodnutí, od kterého dodavatele budete plyn odebírat, zůstane vždy jen na vás. Přečtěte si naše důvody, proč se stát zákazníkem ENRA SERVICES.

  1. S námi UŠETŘÍTE

Nízké provozní náklady nám umožňují dodávat plyn za výhodnější ceny než dominantní distributor ve Vašem regionu. Pokud plyn používáte například k vytápění v rodinném domku nebo ve firemním objektu, uspoříte s námi tisíce korun ročně.

 

  1. Příznivé ceny držíme DLOUHODOBĚ

Svým zákazníkům chceme poskytovat levný plyn v dlouhodobém horizontu. I přesto, že někteří dodavatelé krátkodobě ceny snižují, my se stále držíme na předních místech ve srovnávacích žebříčcích a naše ceny patří již řadu let k nejvýhodnějším na trhu.

 

  1. Máme TRANSPARENTNÍ smluvní PODMÍNKY

Se zákazníky jednáme férově. Například u produktů s cenou garantovanou na pevné období u nás nedochází k automatickému prodloužení smlouvy, navíc za jiných cenových podmínek. Naopak – po uplynutí časového závazku můžete smlouvu, která přejde na dobu neurčitou, kdykoliv vypovědět.

 

  1. Neplatíte NIC NAVÍC

Pokud s námi uzavřete smlouvu na dodávky našeho levného plynu, neplatíte žádné, ani skryté vedlejší náklady, deaktivační či aktivační poplatky. Poradíme Vám při výběru vhodného produktu a administrativní záležitosti spojené s přechodem od původního dodavatele k nám za Vás vyřídíme zcela zdarma.

 

  1. Naším cílem je Vaše SPOKOJENOST

Nízké ceny nenabízíme na úkor služeb, ale doprovázíme je profesionálním zákaznickým servisem. K dispozici jsme Vám denně na zákaznické lince a v pracovních dnech v zákaznických kancelářích. Budete-li s námi spokojeni, slevovým bonusem odměníme jak Vaši věrnost, tak Vaše doporučení dalším zákazníkům. 

Kontaktujte nás