S produktem eFIX36 máte v kapse přes 8 tisíc korun každý rok

Vývoj ceny plynu v příštím roce je sice zatím veličinou neznámou, ale doby, kdy energie výrazně zlevňovaly, jsou nenávratně pryč. Výkyvům cen a tím pádem neočekávaným změnám ve vašich plánovaných nákladech za plyn se můžete vyhnout, když si zvolíte tarifní produkt, který vám cenu zafixuje na několik let.

U produktu eFIX36 vám neměnnou cenu za plyn garantujeme 36 měsíců. Pokud například bydlíte v rodinném domku a plyn používáte také k vytápění, u průměrné roční spotřeby 30 MWh každý rok ušetříte přes 8 500 korun ve srovnání se standardním produktem dominantního dodavatele ve vašem regionu. Za tři roky bude vaše úspora činit více než 25 000 Kč – a to už může být základ pro hezkou rodinnou dovolenou! Navíc si celou dobu nemusíte dělat starosti, co se děje na trhu plynem: ten budete dostávat za stále stejnou cenu.

Právě nyní, před začátkem topné sezóny, je nejvyšší čas pro srovnání nabídek jednotlivých dodavatelů. I když budete vybírat hlavně podle ceny, neměla by být jediným kritériem pro vaše rozhodnutí. Férový přístup k zákazníkovi a transparentnost obchodních podmínek jsou neméně důležité, i ty vám mohou uspořit velké peníze. U našeho produktu eFIX36 (i dalších „FIXů“ s garantovanou cenou) máte jistotu, že po uplynutí vašeho časového závazku nebude smlouva automaticky prodloužena za jiných cenových podmínek. Po 36 měsících se jednoduše sami rozhodnete, zda i nadále zůstanete naším spokojeným zákazníkem.

Kontaktujte nás