Využijte náš levný plyn
i služby na míru

Naši zákazníci si mohou vybrat tarifní produkt podle toho, zda preferují cenu garantovanou na delší časové období, pohodlnou administraci plateb a komunikaci elektronickou cestou, nebo prostě jen nízkou cenu za plyn. Kromě toho se snažíme vyjít vstříc i jejich individuálním požadavkům a ušít jim naše služby „na míru“.

 

Příkladem může být pan Roman Holiš. Je naším zákazníkem a zároveň členem a úspěšným trenérem mládeže fotbalového klubu Odra Petřkovice (FCO). Plyn, který mu dodává ENRA SERVICES, pan Holiš využívá jednak jako soukromá osoba, ale zároveň podružným měřidlem plyn odebírá fotbalový klub. Při každém vyúčtování pak panu Holišovi vypočteme, kolik z celkové částky má za dodávku plynu klub zaplatit. „Oceňuji vstřícný přístup pracovníků ENRA SERVICES, kteří mi nad rámec běžně poskytovaných služeb věnují svůj čas, aby podle naměřené spotřeby rozpočítali fakturovanou sumu na dva subjekty – moji domácnost a fotbalový klub,“ říká pan Holiš. „Na první pohled se zdá, že jde o maličkost – ale ne vždy je individuální přístup k potřebám zákazníka takovou samozřejmostí,“ dodává.

 

Levný plyn za výhodné ceny dodáváme domácnostem, firmám i státním institucím. Také vám poradíme, jaký produkt je pro vaše potřeby ten nejvhodnější. Pokud se rozhodnete stát se našimi zákazníky, bezplatně za vás vyřídíme administrativní záležitosti, které jsou se změnou dodavatele spojeny.

Kontaktujte nás